Tarot en Orakelkaart lezen
home / Opleidingen / Tarot en Orakelkaart lezen
Opleidingen
Tarot en Orakelkaart lezen
Tarotcursus Tarot en Orakelkaart Vierdaagse
De nieuwe compacte training om Tarot en Orakelkaarten te lezen voor jezelf en voor anderen.
Ben je ook gefascineerd door de welhaast magische werking van de Tarot- en Orakelkaarten? Wil je hier meer van weten en leren hoe je deze kaarten kunt gebruiken?
Deze zomer is er bij Lichtfontein een nieuwe compacte beroepsopleiding over het leren begrijpen en werken met Tarot en Orakelkaarten. Voor deze training is geen voorkennis vereist.
Tarot en Orakelkaarten zijn de laatste jaren steeds populairder geworden, zeker nu we meer kennis hebben gekregen over kosmische wetten, zoals de wet van de aantrekkingskracht en de wet van de synchroniciteit. De kaarten vormen de sleutel van de poort naar het menselijk onderbewustzijn. Hierdoor brengen ze antwoorden die je met “ergens over nadenken” niet kunt bereiken.
Wat veel mensen niet weten is dat je de kaarten voor meerdere en zeer specifieke doeleinden kunt gebruiken. Je kunt hierbij denken aan het trainen van je eigen inuïtieve en helderziende gaven, inzicht krijgen op je eigen vibratie en levenspad, kaarten leggen voor vrienden en bekenden, beroepsmatig leggingen verzorgen, maar ook de kaarten inzetten als coachingsmethode of het een versterkend, of bekrachtigend onderdeel laten zijn van een andere therapievorm.
De opleiding is een kennismakingstraining en een vervolg ineen. Over Tarot en Orakelkaarten wordt veel geschreven, maar om zeker te zijn dat iedereen dezelfde begrippen hanteert beginnen we wel met het fundament.
Tijdens de vierdaagse maak je kennis met Tarot en de Orakelkaarten en je leert wat het verschil is.
Hoe en wanneer gebruik je de kaarten. Wat kun je aan de kaarten vragen en wat niet. Wat is een juiste vraagstelling. Hoe behandel de kaarten, bijvoorbeeld door ze energetisch te ontladen en te reinigen. En hoe bewaar je de kaarten op een juiste manier?
Allemaal onderwerpen die aan bod komen.
Je gaat meteen praktisch aan de slag met eenvoudige, doch efficiënte legmethodes. Je ervaart direct de werking van krachtige meditatieve oefeningen die het zesde chakra of derde oog openen en activeren, zodat je intuïtieve vaardigheden bij jezelf versterkt.
Ook werk je met symbolen en oefen je met medestudenten in het duiden van de kaarten. De Grote en de Kleine Arcana komen uitgebreid aan bod net als algemene legmethoden. Het is een praktische cursus waarbij je naast interessante weetjes ook veel kaartlegervaring op doet. Het meeste leer je namelijk door het te doen!
Het vervolg zit in meer complexere legmethoden en het opbouwen van een goed tarot en/of orakalkaartconsult.
Na deze training heb je een begin gemaakt met tarot en orakelkaartleggingen voor jezelf en voor anderen.
Deze training is met name geschikt voor:
- mensen die zichzelf en anderen willen helpen door middel van kaartleggingen
- mensen die hun eigen intuïtie en bovennatuurlijke waarnemingen willen vergroten
- mensen werkzaam in therapeutische beroepsgroepen die hun werkveld graag willen verrijken of uit willen breiden
- iedereen die graag meer wil weten van de Tarot en van Orakelkaaren
Data: 16 – 19 juli
Tijd: 10:00 – 17:30 uur
Kosten: € 500,00 inclusief royale vegetarisch lunch, koffie/thee/iets lekkers en een uitgebreide reader.
Direct aanmelden
Met deze aanmelding ga ik akkoord met de Algemene Voorwaarden Opleidingen.